یک فرد خارجی که شائبه‌هایی درمورد جاسوسی او برای غرب وجود دارد چگونه اجازه‌ی ورود به یکی از حساس‌ترین پایگاه‌های نظامی کشور را پیدا کرده و مورد اعتراض هیچ مقام نظامی قرار نمی‌گیرد؟

سران نظامی جمهوری اسلامی مگر آقا نفرمودند که من اجازه نمیدهم از هیچ‌یک از مراکز نظامی هیچ بازرسی‌ای از سوی بیگانگان صورت بگیرد و شما ماذون نیستید !مگر آقا در دانشگاه امام حسین در جمع فرماندهان نظامی نفرمود بازدید از پادگان های نظامی محال است !

بسم الله الرحمن الرحیم
«اجازه نمیدهیم از هیچ یک از مراکز نظامی بازرسی شود»
رهبر معظم انقلاب (سوم خرداد1394 )

نیک میدانیم عزت و اقتدار این کشور ره آورد خون دل ها و جانفشانی های چندین نسل از مشروطه تا کنون است ، مردان و زنانی که در راه حفظ استقلال و آزادی این مملکت درنگ نکردند و از جان مایه گذاشتند اما به نان استقلالشان را ندادند تا کشوری آباد و آزاد داشته باشیم .

حال که در این برهه زمانی از تاریخ کشورمان یوکیا آمانو به نمایندگی از همکاران جاسوس و مزدورش در برابر دیدگان شما مسولان بلند پایه کشور و با لبخند از پارچین (که یک پادگان سری و محل تولید موشک در ایران است) بازدید کرد تا در این وانفسای سکوت و برجام و درنوردیده شدن خطوط قرمز استقلال و امنیت ملی جدیت ادعا شما برای بازرسی از مراکز نظامی بسنجد.

ما به عنوان انجمن اسلامی دانشگاه اسفراین بر مبنای حدیث شریف پیامبر اکرم (ص)
«كُلُكُّم راعٍ و كُلُكُّم مَسؤولٌ عَن رَعِيَتِهِ» وظیفه خود دانسته که بار دیگر از دغدغه رهبرعزیزمان مبنی بر رعایت تمامی خطوط قرمز و مبانی استقلال در کشورمان تاکید کرده و گریزی میزنیم برصحبت های سردار سلامی مبنی بر این که پاسخ درخواست بازدید از مراکز نظامی را با سرب داغ میدهیم و حتی اجازه تفکر پیرامون این موضوع را هم نمیدهیم .

حال ، ذوق‌زدگی دولتمردان دولت یازدهم از ملاقات با یک فرد خارجی درحالی است که ظاهرا آن‌ها همگی فراموش کرده‌اند آمانو دبیرکل همان آژانسی است که با افشای اطلاعات محرمانه‌ی دانشمندان هسته‌ای کشورمان و قراردادن آن در اختیار سرویس‌های تروریستی-جاسوسی صهیونیستی و آمریکایی-انگلیسی؛ زمینه‌ی ترور نخبه‌ترین جوانان این کشور را فراهم کرده بود.
و این اقدام نمیتواند چیزی جز «تابوشکنی و قبح‌زدایی از موضوع بازرسی‌» و «به هیچ انگاشتن خطوط قرمز نظام» با هدف تحقیر هرچه بیشتر ملت ایران باشد .

سران نظامی جمهوری اسلامی مگر آقا نفرمودند که من اجازه نمیدهم از هیچ‌یک از مراکز نظامی هیچ بازرسی‌ای از سوی بیگانگان صورت بگیرد و شما ماذون نیستید !مگر آقا در دانشگاه امام حسین در جمع فرماندهان نظامی نفرمود بازدید از پادگان های نظامی محال است !

در این شرایط که ظاهرا عده ای دل به وعده‌های دشمنان غربی خوش کرده و با ذوق‌زدگی حاضر به کوتاه آمدن از خطوط قرمز نظام و متعاقب آن منافع ملی هستند؛ انتظارات از مجلس شورای اسلامی به عنوان خانه‌ی ملت بسیار بیش‌تر از گذشته است. نمایندگان مجلس وظیفه دارند از مسئولین سوال کنند که با کدام مجوز دست به اجرای توافق‌نامه پیش از تصویب آن در کشور زده است؟ و یا دولت چه مجوزی برای اجرای غیرقانونی «پروتکل الحاقی» داشته است درحالی که این پروتکل به عنوان یک معاهده‌ی بین‌المللی هیچگاه درمجلس شورای اسلامی تصویب نشده است.!

مسئولین ستاد مشترک نیروهای مسلح نیز باید پاسخگو باشند که یک فرد خارجی که شائبه‌هایی درمورد جاسوسی او برای غرب وجود دارد –آن چنان که مقامات کاخ سفید ابراز کرده بودند بازرسان آژانس چشمان ما در تاسیسات نظامی ایران هستند- چگونه اجازه‌ی ورود به یکی از حساس‌ترین پایگاه‌های نظامی کشور را پیدا کرده و مورد اعتراض هیچ مقام نظامی قرار نمی‌گیرد؟

ما دانشجویان انقلابی به مسئولین هشدار می دهیم که مراقب نفوذ بیگانگان باشند زیرا همان گونه که مسئولین آمریکایی تاکید دارند که برجام دسترسی ها و بازرسی ها را افزایش داده و حمله به ایران را در آینده ساده تر خواهد کرد نگرانی خود مبنی بر این که مبادا پروژه حمله به عراق که پس از بازرسی های گسترده آژانس و انتقال اطلاعات به امریکا کلید خورد ، در خصوص ایران نیز تکرار شود.