مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز ضمن ابراز همدردی با مصیبت دیدگان دربزرگداشت جانباختگان حادثه منا شرکت می نماید

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز با اظهار تاسف از حادثه پیش آمده درمنا وانزجار از بی مبالاتی و سو مدیریت دولت عربستان ضمن تسلیت به ساحت مقدّس ولیّ‌الله‌الاعظم حضرت صاحب‌الزّمان (ارواحنا فداه)،امام خامنه ای (حفظه الله) ملت شریف و داغدار ایران، استان فارس و همشهری های خود در شیراز، وظیفه خود دانسته فردا دو شنبه 13 مهر ماه در مراسم بزرگداشت جانباختگان این فاجعه تلخ و مصیبت بار شرکت نماید.

اگر از جنایات آمریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت. ان شا الله اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از آمریکا و آل سعود برطرف خواهیم کرد. مگر مسلمانان نمی بینند که امروز مرکز وهابیت درجهان به کانون های فتنه و جاسوسی مبدل شده اند و دریک کلمه اسلام آمریکایی را ترویج می کنند و ازطرف دیگر سر بر آستان سرور خویش آمریکای جهانخوار می گذارند.

امام خمینی«ره»

 

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز با اظهار تاسف از حادثه پیش آمده درمنا وانزجار از بی مبالاتی و سو مدیریت دولت عربستان ضمن تسلیت به ساحت مقدّس ولیّ‌الله‌الاعظم حضرت صاحب‌الزّمان (ارواحنا فداه)،امام خامنه ای (حفظه الله) ملت شریف و داغدار ایران، استان فارس و همشهری های خود در شیراز، وظیفه خود دانسته فردا دو شنبه 13 مهر ماه در مراسم بزرگداشت جانباختگان این فاجعه تلخ و مصیبت بار شرکت نماید.

 

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز از رئیس جمهور و دستگاه دیپلماسی کشور خواستار پیگیری جدی حادثه رخ داده می باشد و از مردم شریف شیراز برای حضور در مراسم بزرگداشت جانباختگان و ابراز همدردی و تسلی بخشی به بازماندگان حادثه منا دعوت می نماید.