حضور اساتید دغدغه مند موجب جذابیت عمومی و بازگشت نماز جمعه به جایگاه حقیقی آن می شود

حضور اساتید آگاه و دغدغه مندی چون؛ استاد حسن رحیم پور ازغدی که جوشیده از حوزه و دانشگاه است، پیش از خطبه های نمازجمعه با آن کلام صریحشان که به دور از تقویم خوانی به مسایل آشکار و پنهان جامعه می پردازند، موجب جذابیت عمومی و بازگشت نماز جمعه به جایگاه حقیقی آن می شود

به گزارش عدالتخواهی،4 تشکل دانشجویی شیراز طی نامه ای به دفتر نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز خواستار دعوت از اساتید دغدغه مند برای سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز و دعوت از حسن رحیم پور ازغدی به شیراز شدند.

 

متن نامه به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نماینده محترم ولی فقیه دراستان فارس و امام جمعه شیراز

حضرت آیت الله ایمانی

سلام علیکم

اهمیت منابر جمعه در تشریح و تبیین مسائل نظام اسلامی و آگاهی بخشی به مردم، که محل تجمع توده هاست و بایستی ملجا محرومان و مستضعفان جامعه باشد و بیدار کننده مسئولان از غفلت خواسته یا ناخواسته خود نسبت به امور جامعه و احقاق حقوق مردم، امری مبرهن است. لکن وضعیت فعلی نماز جمعه ها در کشورمان با آنچه مطلوب است فاصله دارد.

حضور اساتید آگاه و دغدغه مندی چون؛ استاد حسن رحیم پور ازغدی که جوشیده از حوزه و دانشگاه است، پیش از خطبه های نمازجمعه با آن کلام صریحشان که به دور از تقویم خوانی به مسایل آشکار و پنهان جامعه می پردازند، موجب جذابیت عمومی و بازگشت نماز جمعه به جایگاه حقیقی آن می شود.

رهبرمعظم انقلاب هم در دیدار دانشجویی رمضان امسال فرمودند« اینجا اسم آوردند از یکی از برادران خیلی خوب ما که در خطبه‌های نماز جمعه صحبت میکردند؛ خیلی خوب، از ایشان، از امثال ایشان استفاده کنید»

از جناب عالی تقاضا داریم که دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز برای فتح باب این طرح پر خیر از استاد حسن رحیم پور ازغدی برای حضور و سخنرانی در پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز دعوت به عمل بیاورد.

تا ان شا الله با حضور و ارائه سخنانشان مردم شریف، دانشجویان و فعالین و مسولان بهره مند و همچنین در مقابل یاوه گویی و هجمه های معاندان داخلی و خارجی جمهوری اسلامی ایران از ایشان حمایت شود.

 

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز

تشکل دانشجویی وصال آزاد

تشکل دانشجویی آرمان آزاد

تشکل دانشجویی آرمان شیراز

 

منبع:عدالتخواهان