سی و دومین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار می‌شود

دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با تکمیل فرم ثبت‌نام در لینک زیر می توانند در نشست سی و دوم اتحادیه جنبش عدالتخواه حضور یابند.

به گزارش عدالتخواهی، سی و دومین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی از ششم تا یازدهم ماه جاری(بهمن 1394) در اردوگاه آبعلی تهران برگزار می‌شود.

 

در این نشست سراسری کارگاه‌هایی در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و زنان(ویژه بانوان) با حضور استادان برجسته، اعضای هیات علمی دانشگاه‌های برتر کشور و فارغ‌التحصیلان جنبش عدالتخواه برگزار می‌شود.

 

تاریخچه عدالتخواهی، خط امام(ره)، جهان اسلام، بانکداری و اقتصاد، مسکن، فرهنگ و هنر و… از جمله موضوعات مورد بررسی در نشست زمستان 94 جنبش عدالتخواه دانشجویی است. همچنین توزیع جزوات و کتاب‌های آموزشی به همراه برگزاری نمایشگاه عکس با محوریت فعالیت‌های جنبش عدالتخواه در سال های اخیر نیز در دستورکار قرار دارد.

 

دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با تکمیل فرم ثبت‌نام در لینک زیر می توانند در نشست سی و دوم اتحادیه جنبش عدالتخواه حضور یابند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سرعت پایین اینترنت، می توانید مشخصات خود را (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، مقطع و رشته تحصیلی و نام دانشگاه، محل سکونت، سابقه تشکیلاتی) به آدرس پست الکترونیک Edalatkhahi1357@gmail.com ارسال کنید.

 

اطلاعات تکمیلی درباره نشست سی و دوم اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی بر روی سایت عدالتخواهی، منتشر خواهد شد.

فرم ثبت‌نام

** تقاضا می‌شود به دلیل سرمای هوا در اردوگاه آبعلی، در کنار لوازم شخصی، لباس گرم مناسب و کافی به همراه داشته باشید.