ضرب و شتم شدید دانشجویان عدالتخواه و بسیجی که مقابل وزارت نفت در اعتراض به انعقاد قرارداد ipc تجمع کرده بودند!

به گزارش عدالتخواهی؛ مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: قرار بود دانشجویان در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی که خلاف اقتصاد مقاومتی و تاراج منابع ملی است، صبح امروز مقابل وزارت نفت تجمع کنند. وی افزود: همزمان با حضور دانشجویان نیروی انتظامی ضمن برخورد شدید با […]

به گزارش عدالتخواهی؛ مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: قرار بود دانشجویان در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی که خلاف اقتصاد مقاومتی و تاراج منابع ملی است، صبح امروز مقابل وزارت نفت تجمع کنند.

وی افزود: همزمان با حضور دانشجویان نیروی انتظامی ضمن برخورد شدید با دانشجویان بسیاری از آنان را بازداشت کرد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی ادامه داد:‌ ما دانشجویان معتقدیم قراردادهای جدید نفتی به تاراج گذاشتن منابع ملی است. ما در گذشته نیز چنین قراردادهایی از جمله کرسنت داشته‌ایم و بر این باوریم قراردادهای جدید نفتی نیز سرنوشتی همچون کرسنت به دنبال خواهد داشت.

به گزارش فارس، در اعتراض به بازداشت دانشجویان پسر در این تجمع، تعدادی از دانشجویان خواهر ضمن اعتراض به نحوه برخورد نیروی انتظامی، اعتراض خود را نسبت به قراردادهای جدید نفتی اعلام کردند.

این دانشجویان با سر دادن شعار «قرارداد IPC ملغی باید گردد» خواستار لغو این نوع قراردادها شدند.

انتهای پیام/