با هماهنگی‌های دولت‌ساخته نخواهند تواست صدای مطالبه‌گر و عدالتخواهانه دانشجویان را خاموش کنند

دانشجویان شرکت کننده در چهاردهمین اردوی آموزشی تشکیلاتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در اعتراض به برخورد امنیتی با تجمع دانشجویان معترض به قراردادهای نفتی(مقابل وزارت نفت) طوماری امضا کردند.

به گزارش عدالتخواهی، دانشجویان شرکت کننده در چهاردهمین اردوی آموزشی تشکیلاتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در اعتراض به برخورد امنیتی با تجمع دانشجویان معترض به قراردادهای نفتی(مقابل وزارت نفت) طوماری امضا کردند.

متن این طومار به شرح ذیل است:

روز گذشته دانشجویان در تجمعی در مقابل وزارت نفت است ، نسبت به قرارداد های اخیر نفتی که به اعتقاد مطلعین و کارشناسان حوزه نفت قرارداد های خسارت بار و بر خلاف منافع ملی است ، واکنش نشان دادند .

اعتراض بدین جهت بود که این قرارداد ها کشور اسلامی مارا به دوران پیش از انقلاب و حتی دوران پیش از ملی شدن صنعت نفت و دوران پیش از مصدق باز می گرداند.

علی ای حال ما نگرانیم و معترض؛ نگرانیم به این دلیل که این قرارداد ها با مدیریت همان وزیری منعقد می شود که هنوز پاسخ ضایعه زیان بار کرسنت و فاجعه نفتی آقا زاده مفسد را نداده است .

و معترضیم به خاطر برخورد گارد امنیتی اقای زنگنه با دانشجویان که به بازداشت و ضرب و شتم جمعی از عزیزان انقلابی عهدالتخواه و مطالبه گر ما منجر شد. حال آنکه باید با کسانی برخورد شود که از پس قراردادهای نفتی زیانبار؛ حاکمیت و منافع ملی ما را نقض کردند.

اقایان دولتی بدانند که با هماهنگی های دولت ساخته و غیز قانونی خواندن هر گونه تجمع عدالتخواهانه نخواهند تواست صدای مطالبه گر و عدالتخواهانه دانشجویان را خاموش کنند.

در نهایت از همه دستگاه های نظارتی من جمله قوه قضاییه، سازمان بازرسی کل کشور، مجلس شورای اسلامی و دفتر بازرسی مقام معظم رهبری، تقاضای ورود به موضوع قرارداد های نفتی را داریم در محضر امام رئوف سلامتی و طول عمر خادمان انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و دیگر مسئولین خدمتگزار را از خداوند تقاضا مندیم و امید ان داریم که با حضور و وقت شناسی عناصر انقلابی در نظام اسلامی دست خائنان به ملک و ملت از اجنبی دوستی و حرکت در خلاف منافع ملی کوتاه شود .

 

منبع: سایت رسمی اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل