اطلاعیه جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت سومین روز درگذشت محمد جواد جلالفرد

به گزارش عدالتخواهی، اطلاعیه جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت سومین روز درگذشت محمد جواد جلالفرد به شرح زیر است: ▪️درگذشت ناگهانی برادر عزیزمان، محمد جواد جلالفرد، خانواده، دوستان و همراهان عدالتخواه و بسیجی اش را در انبوهی از غم و ماتم فرو برد. او که جوانیش را صرف پیگیری مطالبات ولی نعمتان انقلاب، و تحقق […]

به گزارش عدالتخواهی، اطلاعیه جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت سومین روز درگذشت محمد جواد جلالفرد به شرح زیر است:

▪️درگذشت ناگهانی برادر عزیزمان، محمد جواد جلالفرد، خانواده، دوستان و همراهان عدالتخواه و بسیجی اش را در انبوهی از غم و ماتم فرو برد. او که جوانیش را صرف پیگیری مطالبات ولی نعمتان انقلاب، و تحقق عزت اسلام و انقلاب اسلامی کرد، از میان ما پرکشید و رفت، اما راهش همچنان باقی است.

▪️ دغدغه اصلی او تلاش در جهت تحقق آرمانهای حضرت روح الله و امام خامنه ای بود و به گواه آنانکه میشناختندش عمرش را وقف این راه کرده بود. به حول و قوه الهی پیروان مکتب خمینی کبیر، راه او را ادامه خواهند داد و نخواهند گذاشت اقدامات مهمی که جواد عزیز پایه گذار آنها بوده بر زمین بماند.

▪️فوت ناگهانی جوادعزیزمان همگان را در بهت و حیرت فرو برد و موجب طرح برخی مباحث پیرامون علت درگذشت آن عزیز سفرکرده شد. آنچه مهم است، شناساندن و ادامه فعالیتهای او و پرهیز از اظهاراتی است که پیگیری دغدغه های آن فرزند انقلاب را تحت الشعاع قرار میدهد.

▪️جنبش عدالتخواه دانشجویی ضمن تقدیر و تشکر از مراتب همدردی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، شبکه اتاق های فکر ایران (ایتان) ک شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، دفتر تحکیم وحدت، تشکلها و بسیج های دانشجویی(بالاخص در استانهای کهگیلویه و بویر احمد، فارس، تهران و خوزستان)نمایندگان مجلس، اساتید دانشگاه و همه عزیزانی که با پیام های تسلیت خود، موجبات تسلای غم خانواده و یاران او را فراهم آوردند اعلام میدارد برنامه های بزرگداشت آن عزیز سفر کرده، متعاقبا اعلام خواهد شد.