حذف حسن رحیم پور حذف یک فرد نیست ،حذف یک گونه فکری است/با روی آوردن به مرور تقویم هفته ،توقع جذب قشر جوان تحصیلکرده را هم دارند…

جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور در نامه ای خطاب به مسئولین و تصمیم گیران برگزاری نماز جمعه کشور خواهان بازگشت استاد رحیم پور ازغدی به خطبه های نماز جمعه تهران شدند. بسم الله الرحمن الرحیم نمازهای جمعه در سراسر کشور و به ویژه در پایتخت، از مهم ترین گردهمایی های مردمی محسوب میشوند که به جهت […]

جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور در نامه ای خطاب به مسئولین و تصمیم گیران برگزاری نماز جمعه کشور خواهان بازگشت استاد رحیم پور ازغدی به خطبه های نماز جمعه تهران شدند.

بسم الله الرحمن الرحیم

نمازهای جمعه در سراسر کشور و به ویژه در پایتخت، از مهم ترین گردهمایی های مردمی محسوب میشوند که به جهت مداومت و حضور مردم دین دار، اهمیت بسیاری می یابند.
بسته به میزان استفاده از ظرفیت های بی بدیل نماز جمعه، میتوان امید داشت تا با جهت دهی و استفاده از حضور نمازگزاران، برکات فراوانی برای نظام و انقلاب به دست آید. میتوان امید داشت به جای آنکه هر جمعه مردم بیایند و حرف های کلی و “ویکی پدیا”یی بشنوند و نمازشان را بخوانند و بروند، میشود و باید منابر نماز جمعه را در جای جای کشور به تریبون هایی برای جذب و جهت دهی انرژی های متراکم و به هم فشرده جوانان شهر تبدیل کرد.

این همه گوش و چشم و اراده و توانی که جمعه به جمعه  گرد هم می آیند و با بی ذوقی رها می شوند را  میشود و باید ، برای حل مشکلات سیاسی،اقتصادی و اجتماعی کشور  به کار گرفت؛ و بدین ترتیب جامعیت این گردهمایی سراسری سیاسی- عبادی را افزایش داد تا به جایگاه خود نزدیک شود.
از جمله اقداماتی که در چند وقت گذشته ، به بازدهی نماز جمعه تهران به عنوان مهم ترین نماز جمعه کشور کمک قابل توجهی کرده بود ،حضور استاد اندیشمند و انقلابی حسن رحیم پور ازغدی بود.
حضوری که با خود، بیدارگری و گرما بخشی را به اجتماع نمازگزاران آورده بود و توجه مردم و به خصوص جوانان را به خود جلب کرده بود و به آن ها برای حضور در نماز جمعه شوق و انگیزه بخشیده بود. چه بسیار جوانانی که دیدیم و میشناسیم، که به جهت برخی خطابه های کم محتوا، پیشتر رغبتی به آمدن به نماز جمعه نداشتند، اما با حضور استاد معظم و سخنرانی هایی که نیاز نسل جوان دانشگاهی بود، جذب این همایش سیاسی- عبادی شدند.
منتها چه کنیم که هفته هاست . عجیب آنکه با حذف سخنرانی هایی که نیاز عموم مردم  بالاخص جوانان است، و روی آوردن به مرور تقویم هفته، توقع جذب قشر جوان تحصیلکرده را هم دارند!!
جنبش عدالتخواه دانشجویی امیدوار است مسئولین و تصمیم گیران نهاد شریف نماز جمعه در نزدیک ترین زمان ممکن، زمینه بازگشت ایشان و حضور امثال ایشان را در نماز های جمعه فراهم کنند، ان شاالله

به امید ظهور عدالت گستر گیتی
جنبش عدالت خواه دانشجویی