متن پیام تشکر و قدردانی پدر مرحوم جلال‌فرد

جناب آقای هجیر جلال‌فرد، پدر مرحوم محمدجواد جلال‌فرد پیامی در تشکر و قدردانی از دانشجویان، مردم و مسئولان که غمخوار ایشان و خانواده‌شان بودند؛ صادر کردند.   این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم خداوند متعال را شاکرم که به برکت نفس قدسی والهی پیر مبارز و ابراهیم قرن بیستم حضرت روح […]

جناب آقای هجیر جلال‌فرد، پدر مرحوم محمدجواد جلال‌فرد پیامی در تشکر و قدردانی از دانشجویان، مردم و مسئولان که غمخوار ایشان و خانواده‌شان بودند؛ صادر کردند.

 

این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شاکرم که به برکت نفس قدسی والهی پیر مبارز و ابراهیم قرن بیستم حضرت روح الله کبیر( ره) امروز جوانان انقلابی و مجاهدانی همچون محمد جواد در صحنه ی مبارزات انقلابی و دفاع از آرمان های بلند اسلام سر از پا نمی شناسند و اوامر ولی فقیه را دنبال می کنند.

مصیبت ازدست دادن جوان نوشکفته ی جمهوری اسلامی آقا محمد جواد عزیزمان گر چه سنگین و جانکاه بوده است،ولیکن در مکتب فکری ومعرفتی اسلام حیاتبخش آموختیم که غم های کوچکتر وعشق های پایینتر پلکان و مقدمه ی غم های بزرگتر و عشق های برتراست.ما که مفتخریم از چشمه سار زلال و جاری در بستر تاریخ عاشورا جرعه ای نوشیده ایم، مصیبت سنگین فقدان اقا محمد جواد را در مقابل شهادت جوان بنی هاشم حضرت علی اکبر ناچیز می دانیم وبا تکیه بر صبر و اعتقاد به حیات ابدی جاودانه از این مصیبت عبور می کنیم.

امروز به برکت هدایت های حکیمانه امام خامنه ای و خون شهدای راه آزادی وعدالت، محمد جوادهای جمهوری اسلامی در حال تکثیر وازدیاد هستند.بیم حقیقی استکبار خارجی از انرژی هسته ای و پیشرفت های علمی نیست که اساسا” وجود محمد جواد ها ی عدالتخواه و آزاده است که خواب را از استکبار خارجی ولیبرال داخلی ربوده است.

حقیقتا” تفکر و سلوک محمد جواد در مناسبات سیاسی واجتماعی،عبور از درگیریهای کاذب جنا ح ها و تمرکز بر پیگیری وتحقق مطالبات برزمین مانده و مغفول رهبر انقلاب و ارتقاء سطح حضور مردم در مناسبات و مطالبه گری و عدالتخواهی بوده است.او یک جوان بسیجی عدالتخواه بوده است که ازدل هیأت حسینی بیرون آمده است که روضه را برای روضه و گریه رابرای گریه و دعا را برای دعا نمی خواست که اگر در هیأت شورو حرارت و معرفت جسینی شبانه می گرفت،در زیر آفتاب عالم تاب روز خدا هم،مطالبه حق تضییع شده مسکن محرومین می کرد و درپیاده سازی لیقوم الناس بالقسط لحظه ای آرام نداشت.

تنها خواسته ام از دوستان محمد جواد در جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور و جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه یاسوج و جریانات مردمی عدالتخواه در استان های اصفهان و خراسان وفارس و کهگیلویه وبویراحمد،ادامه تفکروراه عدالتخواهی محمد جواد مجاهد وعدالتخواه است.

این حقیر ناتوان از تقدیر وتشکر از محبت ها والطاف بی کران تمامی دوستان و همفکران،مسئولین و نمایندگان مجلس و بستگان و اقربان وهمه ی کسانی که در ایام بستری و مراسم تشییع و ختم برادرشان شرکت کردند می باشم لذا از حیث ولم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق، تشکر وعرض ارادت دارم وامیدوارم توفیق داشته باشم در مراسمات شادی عزیزان جبران کنم.