لازم است بچه حزب اللهی‌ ها به عرصه سینما و مطبوعات ورود پیدا کنند

مسعود ده‌نمکی شامگاه پنجشنبه در جمع معتکفین مسجد الزهرا (س) مشهدمقدس اظهار داشت: امروز دشمنان اسلام عرصه جدیدی را برای جنگ انتخاب کرده‌اند که جنگ نرم است و حضور در این میدان و نبرد در آن بسیار سخت تر از نبرد سختی است که این ملت در ابتدای انقلاب اسلامی آن را پشت سر گذاشته […]

مسعود ده‌نمکی شامگاه پنجشنبه در جمع معتکفین مسجد الزهرا (س) مشهدمقدس اظهار داشت: امروز دشمنان اسلام عرصه جدیدی را برای جنگ انتخاب کرده‌اند که جنگ نرم است و حضور در این میدان و نبرد در آن بسیار سخت تر از نبرد سختی است که این ملت در ابتدای انقلاب اسلامی آن را پشت سر گذاشته است.

کارگردان سینمای ایران خاطرنشان کرد: در عرصه جنگ نرم دشمن از هر دروازه‌ای برای انحراف جوانان استفاده می‌کند و زمینه ابتلا به گناه و همچنین جذابیت آن را فراهم کرده است و در این عرصه دل کندن از گناه و معصیت را بسیار سخت کرده است.

ده نمکی عنوان کرد: امروز وظیفه شما حزب اللهی بسیار خطیرتر از گذشته شده است و توصیه مهم این است که تا می‌توانید خود را بسازید و مبانی اعتقادی خودتان را تقویت کنید و خود را به سلاح احادیث اهل بیت(ع) مجهز کنید.

وی تصریح کرد: سینما و مطبوعات دو عرصه مهمی است که امروز بچه حزب اللهی باید به آن ورود داشته باشد و مهمتر از این ورود هم افزایی میان حزب اللهی‌ها در این زمینه است و باید پشتیبان یکدیگر در این عرصه باشید.

ده نمکی گفت: امروز رسالت حزب اللهی این است که هر یک تبدیل به بلندگویی برای اسلام و عمل به آن شود و در این زمینه نباید تنها به حرف زدن اکتفا کنیم.

کارگردان سینما و تلویزیون خاطرنشان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با انجمن اسلامی دانش آموزان تاکید کرد: در این بیانات وظیفه جوانان و نسل جدید به خوبی مشخص شده است و حوزه تکلیف نیز مشخص است و تبیین مناسبی از وظایف بیان شده است.

ده نمکی افزود: فضای ابتدای انقلاب فضایی بود که در آن هر یک از گروهک‌ها شرایط خود را تبلیغ می‌کرد و سپس از میان جوانان اقدام