رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 مرداد 1395 - 07:40
  • کد خبر : ۲۳۷۳۸
  • مشاهده :  435 بازدید
  • چاپ خبر : برادران شیعه و سنی سیستان و بلوچستان به دیدار رهبر انقلاب می روند
فردا

برادران شیعه و سنی سیستان و بلوچستان به دیدار رهبر انقلاب می روند

سرهنگ عوضعلی فقیری اظهار داشت: در پی اعلام دفتر مقام معظم رهبری به دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان برای دیدار همه اقشار؛ جلسه‌ای با حضور مسئولان گرفته شد که در آن مقرر شد سپاه سلمان مسئولیت این اعزام را به‌عهده گیرد. معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: پس از پیگیری و […]

به گزارش عدالتخواهی؛

سرهنگ عوضعلی فقیری اظهار داشت: در پی اعلام دفتر مقام معظم رهبری به دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان برای دیدار همه اقشار؛ جلسه‌ای با حضور مسئولان گرفته شد که در آن مقرر شد سپاه سلمان مسئولیت این اعزام را به‌عهده گیرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: پس از پیگیری و برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد ۵۰۰ برادر شیعه و سنی با قطار عازم شوند تا در روز دوشنبه یازدهم مردادماه با رهبر معظم انقلاب دیدار کنند.

وی با بیان اینکه ۴۰ درصد این کاروان عاشقان ولایت “شیعه” و ۶۰ درصد “اهل‌سنت” هستند که برای دیدار با مقام معظم رهبری عازم شدند، تصریح کرد: این کاروان متشکل از سران طوایف، علماء، معتمدان و خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و اقشار صاحب‌نظر است که به‌مدت ۴ روز راهی این سفر شدند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: برای نخستین‌بار در طول تاریخ است که چنین طیف گسترده‌ای از افراد شیعه و سنی شامل تمامی اقشار سیستان و بلوچستان برای دیدار با مقام معظم رهبری عازم سفر می‌شوند.

وی افزود: برادران شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در کنار استان‌های مرزی کشور شامل کرمان، کردستان، لرستان، اردبیل، کرمانشاه و آذربایجان‌غربی با حضرت آقا دیدار می‌کنند.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=23738

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه