فعال مدنی و ضدجنگ میهمان این هفته همقصه؛

روایت فرزند یک دیپلمات انگلیسی از مظلومیت غزه

خانم ونیسا بیلی، فعال مدنی و ضدجنگ که در جریان جنگ هشت‌روزهٔ سال ۲۰۱۲ در داخل غزه بوده است، داستان آن هشت‌روز بمباران را در هم‌قصه این هفته تعریف می‌کند.  خانم ونیسا بیلی فرزند دیپلماتی انگلیسی است که زندگی مرفه خود را رها کرد و به عنوان یک فعال مدنی وارد منطقهٔ غرب آسیا شد […]

خانم ونیسا بیلی، فعال مدنی و ضدجنگ که در جریان جنگ هشت‌روزهٔ سال ۲۰۱۲ در داخل غزه بوده است، داستان آن هشت‌روز بمباران را در هم‌قصه این هفته تعریف می‌کند.
 خانم ونیسا بیلی فرزند دیپلماتی انگلیسی است که زندگی مرفه خود را رها کرد و به عنوان یک فعال مدنی وارد منطقهٔ غرب آسیا شد و تاکنون در مرکز بحران‌های بسیاری از کشورهای منطقه غرب آسیا بوده است.
وی در جریان جنگ هشت‌روزه در غزه بود و از نزدیک وقایع آن روزها را مشاهده کرد. خانم بیلی بعد از جنگ هشت‌روزه با انتشار عکس‌های که از غزه گرفته بود، به افشاگری جنایات اسرائیل پرداخت. او با حضور در برنامه هم‌قصه مشاهده‌های خود از غزه را در خلال جنگ هشت روزه تعریف می‌کند.
«هم‌قصه» عنوان برنامه‌ای است که در هر قسمت با مهمانی غیرایرانی به گفت‌وگو می‌نشیند و داستان زندگی او را که درون‌مایه‌ای انسانی دارد، روایت می‌کند. این برنامه سه‌شنبه‌ها ساعت 23:15 از شبکهٔ یک سیما پخش می‌شود.
منبع: تسنیم