بیانیه جمعی طلاب قم:

دولتمردان نوکیسه دیگر حتی ادعای ولی نعمتی کوخ نشینان را ندارند

جمعی از طلاب حوزه علمیه قم در حمایت از سخنان استاد حیدر رحیم‌پور ازغدی در نقد اشرافی گری، بیانیه ای به شرح ذیر نوشتند؛   بسم رب الشهداء و الصدیقین فَلَمَّا نَسُواْ مَا ذُكِّرُواْ بِهِ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ أَبْوَابَ كُلّ‏ِ شىَ‏ْءٍ حَتىَّ إِذَا فَرِحُواْ بِمَا أُوتُواْ أَخَذْنَاهُم بَغْتَةً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُونَ. فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُواْ  […]

جمعی از طلاب حوزه علمیه قم در حمایت از سخنان استاد حیدر رحیم‌پور ازغدی در نقد اشرافی گری، بیانیه ای به شرح ذیر نوشتند؛

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

فَلَمَّا نَسُواْ مَا ذُكِّرُواْ بِهِ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ أَبْوَابَ كُلّ‏ِ شىَ‏ْءٍ حَتىَّ إِذَا فَرِحُواْ بِمَا أُوتُواْ أَخَذْنَاهُم بَغْتَةً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُونَ. فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُواْ  وَ الحْمْدُ لِلَّهِ رَبّ‏ِ الْعَلَمِينَ  (44-45 سوره انعام)

بار دیگر فریاد پرخروش مکتب انقلابی توحید و عدالت از قلم نسل اول انقلاب فرصتی برای کوبیدن قفس بر سر صاحب قفسان را فراهم ساخت. خطر بزرگتر از آن است که بتوان به سادگی از آن گذشت و گرنه چرا این همه تاکید غریبانه توسط رهبر عزیزمان بر ضرورت انقلابی گری. غریو حنجره مجروح استاد پیشکسوت انقلابی حاج حیدر رحیم پور در مصادره حاصل خون دلهای تاریخ شیعه، یعنی حکومت عزیز اسلامی مان،  توسط عده ای اشراف کلاهبردار و غارتگر، ما جوانان نسل انقلاب از طلاب حوزه علمیه قم را بر آن داشت که همنوای با ایشان خروش برآوریم که کاسه صبر انقلابی ما لبریز شده و خواستار برخوردی قاطع از جنس انقلاب اسلامی با تمامی این مفت خوران مزور هستیم.

مگر فرزندان خمینی مرده باشند که انقلاب اسلامی تبدیل به دولتی در تیول لیبرال-سرمایه داری صهیونیزم گردیده، کاخ استکباری بانکهای ربا خوار و ادارات بی مصرف بر استخوانهای مستضعفین ملت بنا گردیده تا با مفت خوری و کاسه لیسی مدیران همیشه در صحنه، شرکتهای چند ملیتی صهیونیست، ریشه تولید داخلی را بخشکانند و ایران را به کشوری دریوزه بدل سازند. مگر فرزندان خمینی زنده نباشند که ببنند دولتمردان نوکیسه دیگر حتی ادعای ولی نعمتی کوخ نشینان را ندارند و با پررویی هرچه تمام به عنوان مدیر بانک به اختلاس میلیاردی از بیت المال متعلق به پیرزنان بشاگرد و جوانان بلوچستان و دخترکان عنبرآباد می پردازند و مدیران دولتی نیز در خدمت به فیش های حقوقی شان از هیچ مجاهدتی فروگذار نمی کنند.

ملأ و مترفین به تصور خام خود برای ذبح انقلاب اسلامی در پای هوسهایشان خیال می کنند می توانند مردم را به خواب هوس آلود فحشا در محیط مجازی و حقیقی دعوت کنند اما غافلند از آن که درخت حیات طیبه ملت حسینی ایران و فرزندان مومن خمینی عزیز از زیر این مزبله فحشا سر بلند کرده و سلسله پشت در پشت ظالمان را از ریشه قطع خواهد نمود و نوید انقلاب جهانی مهدی موعود عج را خواهد داد.

ما تا آخرین قطره خونمان به پاسداری خون شهدایمان می ایستیم و این بیانیه را مبدأ موجی قدرتمند در کوفتن دشنه بر فرق قارونی کسانی که سد راه خدا هستند، خواهیم ساخت.

جمعی از طلاب حوزه علمیه قم