دومین روز از نشست سی و سوم اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی:/4

سردار قاسمی: با بی توجهی به فرامین رهبری برای نظام ریل گذاری اشتباه کردند/قطب‌نمای اصلاحات امریکایی روی کاخ سفید قفل شده است!

حال که کفگیر اصلاحات امریکایی به ته دیگ خورده و برای تابوتی گریه می کنند که جنازه ای در آن نیست؛ حاضر نیستند حرف رهبر را گوش کنند و برای شان عبرت نیست، زیرا قطب نمای شان روی کاخ سفید فقل شده است.

دومین روز از نشست سی و سوم اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی:/4

به گزارش عدالتخواهی سردار سعید قاسمی در دومین روز از سی و سومین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی به سخنرانی با موضوع “شرایط کنونی انقلاب پرداخت.
وی با بیان اینکه اکنون نیز در شرایطی حساس از تاریخ باید شناخت و آگاهی ما مردم بالا باشد تا رهبر و امام جامعه در پشت خاکریز تنها به شناسایی بپردازد و ما سربازان با آزادگی کامل در دفاع از اسلام تلاش کنیم، اظهار داشت: کار ما دارد سخت می شود به ویژه از فتنه 88. هشت ماه خواص جامعه سکوت کردند و تا اکنون چنان وضعیت شده است که انگار در جامعه شیمیایی زده اند و همه گیج و منگ شده اند.
این فرمانده دوران جنگ افزود: به من می گویند که چرا مدام از فتنه می گویی و ایجاد دو قطبی می کنی. شما خودتان ببینید که سید اولاد پیغمبر را چقدر اذیت کردند که در آخر می آید و استغاثه می کند در محضر امام زمان و از جان ناقابل ش می گوید.
سردار قاسمی همچنین گفت: به تعبیر رهبر انقلاب ما با فتنه 88 چند سالی بیمه شدیم و مجرب تر و کارآموزده تر و البته باید فراموش نکنیم که دشمن نیز مجرب تر و کارآموزده تر شده است.
این سردار دوران دفاع مقدس عنوان کرد: ماهیت و جنبش فتنه “خودی” بود و معنویت فکری و پشتیبانی خارجی را در بر داشت. به حسب ظاهر فتنه تمام شده اما این فتنه غده ای سرطانی است که دارد از پوست و خون خودمان تغذیه می کند. از حالات جامعه متوجه می شویم که سمی مهلک وارد نظام شده است و هر روز کشور در دست گروهی است که با اتکا قوانین نامناسب کشور، عنان جامعه را گرفته و به بیراهه و حتی پرتگاه می کشانند.
این سخنران بیان کرد: فتنه لباسی بود که به دنبال خلافت بود و راه رهایی از این اسلام آمریکایی باید به خدا پناه برد. پس اینقدر سخت و پیچیده است. در این راه دشمن از قانون انگلیسی «تفرقه بینداز و حکومت کن» که همیشه تاریخ جواب داده است، استفاده می کند که اگر 37 سال اقتدار امام و پرچم دار وی نبود تا کنون 37 بار کفن پوسانده بودیم.
وی افزود: دوستان داخلی آنها هم به حسب ظاهر اصلاح گر هستند که اگر تا قبل از برجام پوشیده بود، بعد از آن مشخص شد که آن جماعت نوکر غرب اند و کدخدا و برای تعامل با او حاضرند همه چیز را ذبح کنند و جنس شان از جنس امام و انقلاب و مردم نیست.
قاسمی اضافه کرد: اما مقوله ای که باید به آن توجه خاص داشت این است که رهبر این مرحله را پیچ تاریخی نامیدند که برای گذر از آن با احزاب مواجه ایم. جریان سیاسی حاکم که اکنون مشخص شد آبشخورش کجاست، به دلیل عدم گوش کردن به فرامین رهبری، ریل گذاری اشتباه برای نظام کردند که متاسفانه هزینه های بسیار بالا و ضایعات مادی و معنوی برای ما به جا گذاشتند.
این فرمانده جنگ تاکید کرد: در این سه سال نکبت بار و ذلت بار که من هیچ مقطعی از زندگی ام اینقدر ذلت و خواری تحمل نکردم که جبران این ذلت ها، سالیان دراز وقت می خواهد و به دلیل سیاست های مزخرف، ده ها پله سقوط کرده ایم.
وی ادامه داد: اکنون ده ها پله از انقلاب سقوط کردیم. اگر تا دیروز هنوز جوان تر و نوک بین تر بودم اما به دلیل زندگی 37 ساله در اکثر اتفاقات کشور، امروز اگر بخواهم یا نخواهیم می توانم اصل مطلب را تشخیص دهم. امروز فتنه تمام نشده و حتی رنگ هم عوض نکرده است. همان جنس و همان رنگ است. یادتان هست دوران همان رئیس جمهوری که می گفت هر 9 روز یک بحران؟ بحران هایی از اتاق فکر خودشان و توسط خودشان!
قاسمی بیان کرد: حزب الله و مردم شریف! این تاکتیک اگرچه سوخته است اما متاسفانه جامعه و خواص بی بصیرت مانشان داده اند که ظرفیت سر کار رفتن، نردبان شدن و ملعبه دست دشمن شدن را دارند و داریم. و متاسفانه این مشکل را همه ما حزب اللهی ها داریم و دنبال هر توپ ساختگی می دویم و تا بفهمیم ک سر کاری است، زمان و هزینه بسیاری از ما رفته است.
قاسمی در پایان با هشدار نسبت به انتخابات پیش رو و بحران سای برخی جریان ها برای کشور، خاطرنشان کرد: حال که کفگیر اصلاحات امریکایی به ته دیگ خورده و برای تابوتی گریه می کنند که جنازه ای در آن نیست؛ حاضر نیستند حرف رهبر را گوش کنند و برای شان عبرت نیست، زیرا قطب نمای شان روی کاخ سفید قفل شده است.
گفتنی ست، سی و سومین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی(نشست آموزشی مهندس محمدجواد جلال فرد) با شعار «عدالت سخت ترین آرمان» از شنبه 23 تا پنج شنبه 28 ماه جاری در دانشگاه تهران در حال برگزاری است. در این مدت دانشجویان از سراسر کشور از سخنرانی ها، کارگاه ها و میزگرد استادان، سخنرانان و فارغ التحصیلان جنبش بهره می برند. پرفسور درخشان، استاد حسن رحیم پور ازغدی، دکتر اسماعیل رئیسی، حجت الاسلام محمدیان مسئول نهاد نمانیدگی رهبری در دانشگاه ها، حسن عباسی و تعدادی دیگر از چهرها و کارشناسان حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، هنری و… کشور نیز در این نشست حضور دارند.