رفتن به بالا
  • شنبه - 23 مهر 1395 - 22:38
  • کد خبر : ۲۸۰۰۱
  • مشاهده :  499 بازدید
  • چاپ خبر : دادگاه تجدید نظر سید میثم صفاییان نماینده رانندگان معترض به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور

دادگاه تجدید نظر سید میثم صفاییان نماینده رانندگان معترض به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور

یکشنبه ۲۵ مهرماه دادگاه تجدید نظر سید میثم صفاییان نماینده رانندگان معترض به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور که چندی پیش به جرم “تحریک مردم به قصد برهم زدن امنیت کشور” به یک سال حبس تعزیری محکوم شده، در کرمان برگزار می شود. گفتنی است بعد از اعتراض چندین هزار راننده به […]

به گزارش عدالتخواهی؛

یکشنبه ۲۵ مهرماه دادگاه تجدید نظر سید میثم صفاییان نماینده رانندگان معترض به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور که چندی پیش به جرم “تحریک مردم به قصد برهم زدن امنیت کشور” به یک سال حبس تعزیری محکوم شده، در کرمان برگزار می شود.

گفتنی است بعد از اعتراض چندین هزار راننده به فساد موجود در سیستم حمل و نقل کشور در چندین شهر کشور، با بعضی از رانندگان برخورد شده و برخی نیز دستگیر شدند. با گذشت بیش از ۶ ماه از این حرکت اعتراضی، رانندگان هنوز به نتیجه ای از مطالبات به حقه خود نرسیده اند. این در حالی است که رانندگان از حدود ۸ سال پیش تاکنون پیگیر مطالبات خود بوده اند و از طریق نامه نگاری به مسئولان مربوطه سعی کرده اند که اعتراضشان را به گوش مسئولان برسانند.

رانندگان علاوه بر اعتراضات صنفی به مواردی همچون رانت خواری، باردزدی، رشوه خواری و همچنین بحث قاچاق کالا هم اعتراض داشته اند.

قابل ذکر است که جمعی از دانشجویان عدالتخواه سید میثم صفاییان را در دادگاه همراهی خواهند کرد.

yon.ir/cfT5

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=28001

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه