دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت و گویی بیان کرد:

نشست تشکیلاتی جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار می شود+ زمان و مکان

به گزارش عدالتخواهی نشست تشکیلاتی شهید مهندس محمد فاضل دز تاریخ 12 لغایت 14 آبانماه با حضور اعضای شورای مرکزی تشکل های  جنبش عدالتخواه در دفتر این اتحادیه دانشجویی برگزار می شود. امین سردارآبادی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت وگویی با عدالتخواهی هدف از برگزاری این نشست تشکیلاتی را همزمان با ایام الله 13 […]

به گزارش عدالتخواهی نشست تشکیلاتی شهید مهندس محمد فاضل دز تاریخ 12 لغایت 14 آبانماه با حضور اعضای شورای مرکزی تشکل های  جنبش عدالتخواه در دفتر این اتحادیه دانشجویی برگزار می شود.

امین سردارآبادی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت وگویی با عدالتخواهی هدف از برگزاری این نشست تشکیلاتی را همزمان با ایام الله 13 آبان در راستای استکبار ستیزی عنوان کرد .

سردارآبادی هدف از نام گذاری نشست امسال به اسم شهید فاضل را اینچنین گفت: شهید فاضل از دانشجویان پیرو خط امام و تسخیر کننده لانه جاسوسی بوده و متناسب با فضای این روزها (13 آبان ) که نماد مبارزه با استکبار است بیان کرد.

محمد فاضل فرزند محمدحسین در 1338/2/2 در شهرستان سبزوار دیده به جهان گشود وی دانشجوی رشته مهندسی صنایع بود و در منطقه هویزه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

فرازی از وصیت نامه شهید فاضل:

بسم الله الرحمن الرحیم

انسان دارای سه نوع مالک هست:

1- اربابان متعدد و بدخو و ناسازگار با یکدیگر

2- اربابان متعدد و بدخو و ناسازگار با مملوک

3- اربابان متعدد و بدخو و سازگار با مملوک

انسان نمی تواند خود را از قید همه چیز آزاد کند،انسان بی انگیزه  کاری انجام نمی دهد.باطمانينه و ان شاا… يقين قلبي و حاصل شدن قطع در كوچيدنم،جز اينكه از همه حلالي مي طليم،وصيت ديگري در نظرم نيست.(اقبل عذر اخيك،فان لم يكن له عذرا فالتمس له عذرا)