نشست خبری دبیران تشکل‌های دانشجویی:

مبارزه با آمریکا بدون مبارزه با مفسدین داخلی شعاری بیش نیست

به گزارش عدالتخواهی نشست خبری دبیران تشکل های دانشجویی کشور با محوریت گرامیداشت ایام الله 13 آبان در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد. در این نشست خبری امین سردارآبادی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: انقلاب اسلامی در 22 بهمن به پایان نمی رسد، بلکه در اولین گام با براندازی نظام طاغوت به پیروزی می رسد، […]

به گزارش عدالتخواهی نشست خبری دبیران تشکل های دانشجویی کشور با محوریت گرامیداشت ایام الله 13 آبان در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد.

در این نشست خبری امین سردارآبادی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: انقلاب اسلامی در 22 بهمن به پایان نمی رسد، بلکه در اولین گام با براندازی نظام طاغوت به پیروزی می رسد، اما در انقلاب اسلامی اهداف و کار‌ ویژه های دیگری وجود دارد که در این سال ها برای رسیدن به آن تلاش می کند.

وی تصریح کرد: بعد از سقوط طاغوت، انقلاب وارد فاز جدیدی می شود که با تسخیر لانه جاسوسی، قصد قطع نفوذ فیزیکی استکبار خارجی در درون کشور را داشت. بعد از این اتفاق امام این اقدام دانشجویان را انقلاب دوم و بسی بزرگ تر بیان کردند.

سردارآبادی با بیان اینکه امروز شاهد شکل گیری هسته های مقاومت در سراسر جهان هستیم، اظهار داشت: امروز مستضعفان عالم به زندگی بدون استکبار و آقا بالاسر فکر می کنند و اقداماتی که شاید قبل از تسخیر لانه جاسوسی دست نیافتنی بود را، انجام می دهند.

وی ادامه داد: با گذشت این سه دهه با توجه به اقدامات برخی از مسئولانی که دل در گرو غرب دارند، وجه استکبارستیزی انقلاب اسلامی با افت و خیزهایی مواجه بود. این دولت در سال 92 با شعارهای تنش زدایی و مذاکره با آمریکا و حرکت شتابان به سمت غرب بر سر کار آمد. به طور قطع  خارج از نگاه های داخلی، پذیرفتن برجام ها و نظر دادن پیرامون موفقیت درباره برجام ها،  باید گفت که عمق استراتژیک انقلاب اسلامی دچار یک دوگانگی شده و دولت پالس هایی را به جهان مبنی بر پذیرفتن نظام سلطه می دهد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی افزود: جمهوری اسلامی که آغازگر سردمداری مبارزه با استکبار بالاخص آمریکا است، سیاست لبخند و مذاکره، پیاده روی با استکبار را برای حل مشکلات داخلی خود پیش می گیرند و همچنین شاهدیم که دولت با اقداماتی بی تفاوتی خود را در برابر مستضعفین عالم نشان می دهد؛ حال این گونه برداشت می شود که دولت اصل صریح و شفاف مبارزه با استکبار را کنار گذاشته است.

وی با بیان اینکه دولت برای تعریف کردن و هویت بخشیدن به خود در ذیل نظام جهانی که در سیطره استکبار است، حاضر به دست زدن به هر اقدامی می باشد، اظهار داشت: عقد قراردادهای بلند مدت همچون IPC، عمل به کارگروه ویژه اقدام مالی، قراردادهای مشکوک در صنعت خودرو داروسازی، هواپیمایی و نیروگاهی عملا شرافت و استقلال مردم را دچار خدشه کرده است.

سردارآبادی اضافه کرد: اگر در 13 آبان 58 حضور فیزیکی آمریکا را در جمهوری اسلامی کوتاه کردیم و یا اگر در سال 58 سفارتخانه آمریکا در تهران فتح شد، امروز باید دانشجویان با عوامل و مدیرانی که همچون سفارتخانه آمریکا سعی در هضم جمهوری اسلامی در نظام سلطه را دارند، مبارزه کنند و کلی باید بگوییم ما سفارتخانه آمریکا را گرفتیم، ولی با صدها سفیری که امروز در ایران وجود دارد، چه کنیم؟

وی ادامه داد: امام خمینی فرمودند ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم، اما از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت؛ چرا که اینها برپادارندگان سلطه ابرقدرت ها هستند. در واقع این روزها وظیفه اصلی جریان دانشجویی بازخوانی مجدد آرمان های امام است.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه امروز جریان دانشجویی باید مطالبه گر حل مشکلات کشور با نگاهی درون زا باشد، گفت: ما استکبارستیزی را ادامه عدالتخواهی در سطح بین الملل می دانیم. معتقد به مبارزه با مفسدین و مستکبرین هستیم. امروز مبارزه با آمریکا، بدون مبارزه با مفسدین داخلی، خودکفایی، تقویت داخل، رسیدن به مردم و محرومین شعاری بیش نیست.

وی با بیان اینکه شاهدیم که مدیران و مسئولان صرفا شعار مبارزه با استکبار جهانی را سر می دهند، تاکید کرد: همه این حرف ها بدون پشتوانه عملی در داخل کشور سر داده می شود و طبل توخالی بیش نیست. باید بگوییم که در دهه چهارم با شکم های برآمده نمی شود با استکبار ستیز کرد. امروز صاحبان فیش های حقوقی نجومی که مصداق استکبار داخلی هستند را، ذخیره نظام می نامند و از سوی دیگر قصد دارند که با آمریکا مبارزه کنند.

سردارآبادی تصریح کرد: شعارهای استکبارستیزان، بانیان املاک نجومی و اختلاس های هزار میلیاردی لاف و شعاری بیش نیست.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز چه شده که پس از 37 سال مدیران به جای اینکه خدمت به مردم را یک موهبت بدانند، پیگیر حقوق های نجومی شان هستند؛ این روند تا چه زمان می خواهد ادامه پیدا کند؟

منبع خبرگزاری دانشجو