مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه فسا برگزار کرد:

جشن میلاد پیامبر(ص) با چاشنی مطالبه‌گری و بیان مشکلات اجتماعی

به گزارش عدالتخواهی؛ به همت مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه فسا جشن میلاد پیامبر(ص) با چاشنی مطالبه‌گری و بیان مشکلات اجتماعی در دانشگاه فسا برگزار شد. در این جشن که دانشجویان استقبال گسترده‌ای از آن داشتند، نشریه‌های دانشجویی “مستضعفین” و “میزان” توزیع شد. در ابتدای مراسم، سجاد طاهری، دبیر سابق مجمع عدالتخواه فسا، به قرائت بیانیه‌ای […]

به گزارش عدالتخواهی؛ به همت مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه فسا جشن میلاد پیامبر(ص) با چاشنی مطالبه‌گری و بیان مشکلات اجتماعی در دانشگاه فسا برگزار شد.
در این جشن که دانشجویان استقبال گسترده‌ای از آن داشتند، نشریه‌های دانشجویی “مستضعفین” و “میزان” توزیع شد.
در ابتدای مراسم، سجاد طاهری، دبیر سابق مجمع عدالتخواه فسا، به قرائت بیانیه‌ای با هدف معرفی و تبیین خط مشی جنبش عدالتخواه دانشجویی پرداخت. وی دعواهای جناحین سیاسی ایران را، جنگی زرگری در پیش چشم مردم دانست و عنوان کرد که اگر پای منافع اقتصادی به میان کشیده شود، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان بر سر یک میز می‌نشینند؛ کما اینکه تا کنون هم چنین بوده و در کار عدالتخواهانه بارها با این موضوع برخورد کرده‌ایم.
در ادامه تئاتری به نام شیرین مغزها با موضوعات اجتماعیِ طلاق، اختلاس، بیکاری، مشکلات ازدواج و … در بستر طنز به نمایش گذاشه شد.
در پایان نیز از دانشجویان شرکت‌کننده در جشن میلاد پیامبر اسلام(ص) خواسته شد تا مطالبات خود را از مسئولان دانشگاه و شهر مطرح کنند تا بدین ترتیب، تاکیدی بر روحیه انتقاد و مطالبه‌گری شده باشد.