رفتن به بالا
  • جمعه - 2 دی 1395 - 09:17
  • کد خبر : ۳۱۹۸۲
  • مشاهده :  356 بازدید
  • چاپ خبر : بیداد به پایان رسید

بیداد به پایان رسید

به گزارش عدالتخواهی؛ فیلم مستند بیداد که به همت مدرسه سینمایی عمار و همکاری جنبش عدالتخواه دانشجویی و با روایت، نویسندگی و کارگردانی حجت الله عدالت پناه از مرداد ماه ۱۳۹۵ استارت خورده بود سرانجام در اوایل دی ماه ۱۳۹۵ پایان یافت و برای رو نمایی راهی هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار گردید. این […]

به گزارش عدالتخواهی؛

به گزارش عدالتخواهی؛ فیلم مستند بیداد که به همت مدرسه سینمایی عمار و همکاری جنبش عدالتخواه دانشجویی و با روایت، نویسندگی و کارگردانی حجت الله عدالت پناه از مرداد ماه ۱۳۹۵ استارت خورده بود سرانجام در اوایل دی ماه ۱۳۹۵ پایان یافت و برای رو نمایی راهی هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار گردید.

این فیلم پرسفر، جستاریست دانشجویی در پی جمهوریت، عدالت و امنیت از بندر عباس و بندر شهید رجایی تا یزد و تهران و آذربایجان غربی.

داستان فیلم بدینگونه است که تعدادی از دانشجویان عدالتخواه به همراه یک مستند ساز پیگیر برخوردهای امنیتی و قضایی ناروایی که با اعتراضات صنفی مختلف در سالهای اخیر شده از جمله اعتراض رانندگان در بندر عباس و شلاق خوردن کارگران معترض معدن آق دره میشوند و  در پی حل کردن معادله سه مجهولی جمهوریت، امنیت و عدالت هستند.

 

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=31982

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه