جمعی از تشکل های عدالتخواه استان فارس طی نامه ای عنوان کردند:

در مورد کارخانه قند فسا شفاف سازی شود

به گزارش عدالتخواهی؛ جمعی از تشکل های عدالتخواه استان فارس طی نامه ای خطاب به فرماندار و نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی در مورد کارخانه قند فسا ابراز داشتند: آیا قرار است کارگران محروم ،محرومتر و ثروتمندان ثروتمند تر شوند؟این عمل با آرمان های انقلاب و سخنان امام و رهبری چه نسبتی دارد؟!   متن نامه به […]

به گزارش عدالتخواهی؛ جمعی از تشکل های عدالتخواه استان فارس طی نامه ای خطاب به فرماندار و نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی در مورد کارخانه قند فسا ابراز داشتند: آیا قرار است کارگران محروم ،محرومتر و ثروتمندان ثروتمند تر شوند؟این عمل با آرمان های انقلاب و سخنان امام و رهبری چه نسبتی دارد؟!

 

متن نامه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

«…اینها و امثال‌ آن‌ نقطه‌های‌ استفهام‌ که‌ هر جوان‌ معتقد به‌ عدل‌ اسلامی‌ ذهن‌ و دل‌ خود را به‌ آن‌ متوجه‌ می‌یابد و از کسانی‌ که‌ مظنون‌ به‌ چنین‌ تخلفاتی‌ شناخته‌ می‌شوند پاسخ‌ می‌طلبد و همچنین‌ در کنار آن‌ از دولت‌ و مجلس‌ و دستگاه‌ قضایی‌ عملکرد قاطعانه‌ برای‌ ریشه‌کن‌ کردن‌ این‌ فسادها را مطالبه‌ می‌کند.» امام خامنه ای

فرماندار محترم و نماینده ی محترم شهرستان فسا؛سلام علیکم
متاسفانه مدت زیادی از تعطیلی کارخانه ی قند فسا و بی کاری حدود 200 کارگر می گذرد علی رغم تاکید های مکرر رهبری بر اقتصاد مقاومتی و ضرورت توجه به تولید داخلی تا کنون شاهد از سر گیری مجدد کارخانه نبوده ایم،انتظار مردم و دلسوزان نظام و شهید داده ها و زجر کشیده ها این بوده و هست که هم کارخانه در این سال با رونق بیشتری به تولید می رسید و هم کارگران مظلوم و محروم به حقوق پایمال شده ی خود برسند.اما متاسفانه پس از مدتها این امر محقق نشده است و همچنان کارگران این کارخانه بلا تکلیف مانده اند.
جناب فرماندار و نماینده ی محترم،مسائل و مشکلات کارخانه در بیانیه های قبلی ذکر شده است؛ که به پیوست تقدیم می گردد. همچنین سوالات زیر را، به عنوان نقاط استفهام برانگیز؛ در برابر دیدگان مردم شریف و حضرات قرار می دهیم:

1.آیا فروش کارخانه حقیقت دارد؟و اگر دارد آیا مراحل مزایده انجام گرفته است؟چه کسانی در مزایده شرکت کرده اند؟چگونه اطلاع رسانی شده است؟

2.کارگران چه سهم و نقشی دارند؟تکلیف کارگرانی که تمام عمر خود را با مشقت و سختی برای رونق کارخانه به پایان رسانده اند چه می شود؟

3.آیا قرار است کارگران محروم ،محرومتر و ثروتمندان ثروتمند تر شوند؟این عمل با آرمان های انقلاب و سخنان امام و رهبری چه نسبتی دارد؟

از شما عالیجنابان انتظار می رود طبق فرموده ی امیر (ع) :« وَ اِنْ ظَنَّتِ الرَّعِيَّةُ بِكَ حَيْفاً فَاَصْحِرْ لَهُمْ بِعُذْرِكَ» ضمن شفاف سازی موارد فوق، ظن فساد احتمالی را از بین ببرید

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

مجمع دانشجویان عدالتخوا دانشگاه فسا
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز
مجمع دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز
مجمع دانشجویی آرمان دانشگاه آزاد شیراز

رونوشت به:
دفتر نماینده ی ولی فقیه در استان فارس
دفتر امام جمعه ی شهرستان فسا