اطلاعیه شماره 1- 34 امین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان شهید رجایی برگزار می شود

با توجه به امسال که با مسئله فیش ها و املاک نجومی مواجه شدیم و فضای دوری و اشرافیت مسئولین نسبت به مردم برای همگان آشکار شد، تصمیم گرفتیم 34 امین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان شهید رجایی از 16 الی 21 بهمن ماه برگزار شود. شهید رجایی نماد ساده زیستی و خدمت گزاری […]

با توجه به امسال که با مسئله فیش ها و املاک نجومی مواجه شدیم و فضای دوری و اشرافیت مسئولین نسبت به مردم برای همگان آشکار شد، تصمیم گرفتیم 34 امین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان شهید رجایی از 16 الی 21 بهمن ماه برگزار شود. شهید رجایی نماد ساده زیستی و خدمت گزاری به مردم است. دانشجویان می توانند در این نشست که در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود، با تکمیل فرم ثبت‌نام که بر روی ، اعلام آمادگی برای حضور کنند.
برگزاری کارگاه‌هایی مدل کار دانشجویی موفق ، شفافیت، تحلیل مسائل سیاسی روز (جبهه بندی های مختلف و نسبت آن با گفتمان عدالتخواهی، انتخابات ریاست جمهوری و نوع نقش آفرینی جنبش عدالتخواه دانشجویی،مسایل کشاورزی و عدالت قضایی، بانوی تراز انقلاب اسلامی، بررسی تاریخچه عدالتخواهی، سیره خط امام (ره)، مسائل جهان اسلام، فرهنگ و هنر؛ با حضور فعالان فرهنگی و اجتماعی برجسته و صاحب فکر، استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های بر‌تر کشور و فارغ‌التحصیلان جنبش عدالتخواه، از برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار دارد.

در این رابطه دوستان باید به چند نکته توجه داشته باشند:
۱- دوستان محترم عضو تشکل های جنبش عدالتخواه دانشجویی تا تاریخ 9 بهمن ماه فرصت ثبت نام دارند، هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است تکمیل فرم ثبت نام و دریافت اطلاعات شما، شرط حضور در نشست می باشد. ضمنا از دبیران محترم تشکل ها تقاضا می شود جهت پر کردن فرم به اعضای تشکل های خود اطلاع رسانی نمایند. فرم ثبت نام در ادامه همین اطلاعیه آمده است.
۲- ثبت نام در نشست برای عموم دانشجویان دوره ی کارشناسی دانشگاه های سراسر کشور آزاد است و لزوماً نیازی نیست ثبت نام کنندگان عضو یکی از تشکل های جنبش عدالتخواه باشند. اما برای حضور نهایی با این دسته از ثبت نام کننده ها تماس گرفته می شود.
3- همانطور که به اطلاع رسیده است، نشست شهید رجایی جنبش عدالتخواه دانشجویی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. محل برگزاری و وسایل مورد نیاز در موضوعات مهم دیگر در اطلاعیه بعدی منتشر می شود.
4- کلیه افرادشرکت کننده با عنایت به لزوم رعایت حق الناس وبیت المال ملزم به رعایت قوانین در طول نشست می باشد که در مراسم افتتاحیه اعلام می گردد.

۵- جهت آمادگی ذهنی برای حضور در نشست، لازم است شرکت کننده گان سه جزوه اسلام ناب و جبهه فرهنگی انقلاب و دین همه دین است از جزوات جنبش را که مرتبط با موضوعات مطروحه در نشست می باشد را از قبل مطالعه نمایند. توجه نمایید که مطالعه این جزوات به دلیل اختصار مطالب وقت زیادی نمی گیرد. این جزوات از لینک زیر قابل دریافت هستند:
اسلام ناب
جبهه فرهنگی انقلاب
دین همه دین است
برای ثبت نام در نشست شهید رجایی جنبش عدالتخواه اینجا کلیک کنید.
همچنین اخبار تکمیلی مربوط به دیگر جزئیات برگزاری نشست متعاقبا اعلام خواهد شد.