رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 5 اسفند 1395 - 03:58
  • کد خبر : ۳۵۲۷۱
  • مشاهده :  841 بازدید
  • چاپ خبر : مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز طی نامه ای خواستار ارائه گزارش عملکرد از نمایندگان شیراز شدند

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز طی نامه ای خواستار ارائه گزارش عملکرد از نمایندگان شیراز شدند

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز طی نامه ای ضمن درخواست گزارش عملکرد از نمایندگان شیراز، عنوان کرد: بدیهی ست که ارسال گزارش عملکرد؛ ضمن ایفای وظایف نمایندگی؛ پایبندی شما را به مبانی انقلاب، نشان خواهد داد.   مشروح این نامه در زیر آمده است:   بسمه تعالی «قضیه سپردن یک مملکتی است به دست یک […]

به گزارش عدالتخواهی؛

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز طی نامه ای ضمن درخواست گزارش عملکرد از نمایندگان شیراز، عنوان کرد: بدیهی ست که ارسال گزارش عملکرد؛ ضمن ایفای وظایف نمایندگی؛ پایبندی شما را به مبانی انقلاب، نشان خواهد داد.

 

مشروح این نامه در زیر آمده است:

 

بسمه تعالی
«قضیه سپردن یک مملکتی است به دست یک کسی که اگر ناباب از کار در آید، صدمه به اسلام می‌زند، جمهوری اسلامی را از بین می‌برد. این یک مسئله حیاتی است برای شما، برای اسلام و مسلمین.آسان این را نگیرید که ما دخالت نمی‌کنیم؛ یک دسته بگویند: ما دخالت نمی‌کنیم، از باب اینکه امر سیاسی است، به ما چه! این امر سیاسی به همه مربوط است، به اسلام مربوط است، به حفظ اسلام مربوط است. ما اگر نظارت نکنیم؛ یعنی، ملت اگر نظارت نکنند در امور دولت و مجلس و همه چیز، اگر کنار بروند، بسپارند دست اینها و بروند مشغول کارهایشان بشوند، ممکن است یک وقت به تباهی بکشد»
امام خمینی(ره)
نمایندگان محترم شهر شیراز در مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
نظر به اینکه به سالگرد انتخابات مجلس در اسفندماه نزدیک می شویم؛ مستدعی ست گزارش عملکرد یکساله خود را جهت بررسی؛ در اختیار مردم و دانشجویان قراردهید.
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز ضمن بررسی این گزارش، با برگزاری نشست هایی، عملکرد شما را تحلیل و برای قضاوت در اختیار افکار عمومی قرار خواهد داد.
بدیهی ست که ارسال گزارش عملکرد؛ ضمن ایفای وظایف نمایندگی؛ پایبندی شما را به مبانی انقلاب، نشان خواهد داد

به امید ظهور عدالت گسترگیتی
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز

photo_2017-02-23_07-26-05

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=35271

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه