دیدار دانشجویان عدالتخواه با جانباز دفاع مقدس، نور‌محمدی

جانباز دفاع مقدس در بستر؛ انقلاب در آتش

به گزارش عدالتخواهی، جمعی از اعضای شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دانشجویان عدالتخواه عصر روز ۱۹ اسفندماه با حضور در بیمارستان ساسان تهران، دیداری با خانواده  و شخص نورمحمدی جانباز ۸ سال دفاع مقدس داشتند. پسر این جانباز که در غیاب مادرش که خودسوزی کرده مراقب از پدر جانباز خود را به عهده داشت […]

به گزارش عدالتخواهی، جمعی از اعضای شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و دانشجویان عدالتخواه عصر روز ۱۹ اسفندماه با حضور در بیمارستان ساسان تهران، دیداری با خانواده  و شخص نورمحمدی جانباز ۸ سال دفاع مقدس داشتند.

پسر این جانباز که در غیاب مادرش که خودسوزی کرده مراقب از پدر جانباز خود را به عهده داشت و به صراحت گفت که پدرش هیچ تصادفی نداشته و بعد از عمل نخاعی که در داخل کشور انجام شد وضعیت جسمی پدرش بجای اینکه بهتر شود بدتر شد و بجای رسید که پدرش توانایی راه رفتن را از دست داد.

چند زخم دلخراش و عمیق در پاهای این جانباز عزیز به صراحت مشخص بود و زخم بستری که دل آدم را به درد می آورد و فرزند این جانباز گفت:این زخم ها را ثمره کم کاری در نگهداری این جانباز در دو بیمارستان سورنا و ساسانیان بوده است.

هر چند بنیادشهید مدعی شده است که جانباز به دلیل مراقبت نامناسب از طرف خانواده به این حال و روز در آمده است در حالی که طبق گفته های خانواده این جانباز که پروفسور سمیعی از عمل بد این جانباز گلایه داشتند و اینکه به درستی عمل انجام نشده است.

همچنین زخم بستر ایشان نیز به دلیل عدم مراقبت مناسب در بیمارستان به وجود می آید،جانباز بار ها تذکر داده بود که اگر از تشک مواج استفاده نکند احتمال دارد زخم بستر نگیرد اما به دلیل بی توجهی مسئولین امر جانباز بعد از این که برای اولین بار از بیمارستان سورنا مرخص می شود به صورت جدی زخم بستر می گیرد به طوریکه با شکایت و حضور پلیس ۱۱۰ شکایت خودش را در این زمینه مطرح کرده است.