سکوت ائمه جماعات سراسر کشور! / سکوت صدا وسیما ! / سکوت حوزه های علمیه !/ با این لال ها چه بگوییم؟!

بسم الله الرحمن الرحیم امروز این است که گوشهایی که باید به مسائل، به مشکلات مسلمین گوش بدهند کر شده‌اند و زبانهایی که باید برای مصالح مسلمین به کار بیفتند لال شده‌اند. و چشمهایی که باید مصیبتهایی که بر مسلمین وارد می‌شود ملاحظه کنند کور شده‌اند. ما با این لالها و کرها و کورها چه […]

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز این است که گوشهایی که باید به مسائل، به مشکلات مسلمین گوش بدهند کر شده‌اند و زبانهایی که باید برای مصالح مسلمین به کار بیفتند لال شده‌اند. و چشمهایی که باید مصیبتهایی که بر مسلمین وارد می‌شود ملاحظه کنند کور شده‌اند. ما با این لالها و کرها و کورها چه بگوییم؟

(سخنرانی امام خمینی (ره) در جمع نیروی دریایی ارتش 23 خرداد 1361)

 

شک نداریم که از رمان های اساسی انقلاب اسلامی ایران ، دفاع از مستضعفین عالم که در راس آن فلسطین و آرمان آزاد سازی قدس و همچنین مبارزه با مستکبران با محوریت نابودی اسرائیل بوده و هست، اما تا کنون آنچه  که از سوی مسئولین نظام شاهد بوده ایم، امری خلاف مسیر تحقق این آرمان هاست.

بیش از ده روز از هتک حرمت مسجدالاقصی و شهادت چهارنفر از صاحبان اصلی قدس و زخمی شدن بیش از 400نفر در صحن قدس می گذرد و حتی در کشورهایی که دارای لابی های صهیونیستی هستند، در برابر این هتک حرمت و جسارت به قدس موضع جدی و اصولی گرفتند اما از سوی دیگر جمهوری اسلامی ایران که خود را سردمدار مبارزه با رژیم صیهونیستی می داند در برابر این جنایات هیچ واکنشی نشان نداده و متاسفانه شاهد موضع گیری ساده نیز از سوی مسئولین نظام نبوده ایم.

ما سالهاست از دولت فخیمه کدخداپرست غربگرا ناامید شده ایم و هیچ چشم امیدی به وزارت خارجه منفعلی که رفتار خود را با رضایت چشم آبی های اروپایی و آمریکایی تنظیم می کند نداریم.

اما صداوسیما، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، مجمع جهانی تقریب، مجمع جهانی بیداری اسلامی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مراجع عظام تقلید، جامعه مدرسین حوزه عملیه قم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه ائمه نماز جمعه سراسر کشور شما نیز در در برابر این اتفاق سهمگین مسئول هستید و سکوت شما نه تنها یاس و ناامیدی مستضعفان در عالم را در پی دارد بلکه موجبات اقدامات وقیحانه تر رژیم غاصب قدس را فراهم خواهد کرد.

چرا منتظر نشسته اید تا رهبر معظم انقلاب لب به سخن بگشایند و شما شروع به تکرار همان صحبت ها کنید و تمام خیابان ها و ادارات را پر از بنر های صحبت های ایشان کنید تا این حرکت را فعالیتی تلقی کنید در برابر این فرمایشات. هرچند این سکوت ها و انفعال ها نشان دیگری بر اختلال دستگاه های عریض و طویل بی خاصیت حضرات دارد. ای کسانی که خود را سردمدار انقلاب اسلامی و حامی مستضعفین عالم می نامید چرا در برابر این جنایات سکوت می کنید و اجازه می دهید که کشور های غاصب ظلم خود را هر چه بیشتر آشکار تر بر سر مردم مظلوم فلسطین فرو بریزند؟ آیا آرمان آزادی قدس و فلسطین فراموش شده است؟

این کوتاهی و سکوت شما ودستگاه های زیر مجموعه شما با ادعای انقلابی گری، موجد جنایات بسیار شدیدتری از سوی رژیم صهیونیستی خواهد بود و باید در برابر ملت انقلاب ایران و مستضعفان عالم پاسخگوی این بی تفاوتی باشید.

به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی