اعلام موجودیت کمیته دانشجویی رهایی قدس

اعلام موجودیت «کمیته دانشجویی رهایی قدس» با هماهنگی ۵ اتحادیه بزرگ دانشجویی کشور

به گزارش عدالتخواهی، بسم الله الرحمن الرحیم رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در دیدار مسئولان نظام و میمانان کنفرانس وحدت اسلامی: «ادعای پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی نشانه عجز است./ اینکه ادعا می‌کنند می‌خواهند قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام بکنند، با این کار بلاشک ضربه‌ی بزرگتری خواهند خورد./ بی تردید فلسطین آزاد خواهد شد.» […]

به گزارش عدالتخواهی،

بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در دیدار مسئولان نظام و میمانان کنفرانس وحدت اسلامی: «ادعای پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی نشانه عجز است./ اینکه ادعا می‌کنند می‌خواهند قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام بکنند، با این کار بلاشک ضربه‌ی بزرگتری خواهند خورد./ بی تردید فلسطین آزاد خواهد شد.»

از همان روزهایی که دانشجویان در اعتراض به ورود نیکسون به کشورمان عَلَم مبارزه به دست گرفتند تا به امروز که فرزندان روح الله در سراسر عالم اسلام به مبارزه با شیاطین برخاسته‌اند، استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی یکی از شاخصه‌های اصلی مشخص کننده آزادگی و حق‌طلبی تشکل‌های دانشجویی بوده است و دانشجویان انقلابی به خوبی دریافته‌اند تا زمانی که برخی ریشه‌های شیطانی در عالم وجود داشته باشد، وصول به آزادی و عدالت واقعی سرابی بیش نخواهد بود.

بعد از پیروزی‌های مکرر لشکر اسلام در سرتاسر سرزمین‌های اسلامی و شکست های پی در پی جریاناتی که جز نکبت و سیاهی برای منطقه نداشته‌اند، آقایان کودک کش و همپیمانان ذلیلشان از ترس تحقق پیش بینی نابودی قریب الوقوع، به تکاپو افتاده‌اند و آب در هاون می‌کوبند تا حیات خود را تمدید کنند. جنجال‌های بیهوده‌ای که اخیراً رییس جمهور آمریکا حول محور تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارتخانه این کشور به قدس شریف در حال انجام است، از همین قبیل است که با توجه به حوادث متعددی که امروز در جهان اسلام در جریان است و با سوء استفاده از غفلت و خلأ فضایی که معلول وضعیت لبنان، یمن، عراق و… می‌باشد، در حال انجام است. هرچند به فضل الهی همه این اقدامات، زوال رژیم منحوس صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد ساخت.

در همین راستا و در جهت رسالت ابدی جنبش دانشجویی انقلابی و مسلمان “کمیته دانشجویی رهایی قدس” متشکل از نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی به صورت رسمی اعلام موجودیت کرده و از همه تشکل‌ها و نهادهای فعال در حوزه جهان اسلام جهت همکاری دعوت به عمل می آورد. مشروح فعالیت‌های این کمیته، طی روزهای آتی در قالب اطلاعیه‌های رسمی منتشر خواهد شد. به امید آزادی قدس شریف.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

امضا:
۱- جنبش عدالتخواه دانشجویی
۲- شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور
۳- اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
۴- اتحادیه دفتر تحکیم وحدت
۵- اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور