طی نامه ای به ریاست قوه قضائیه مطرح شد:

برگزاری جلسات فرمایشی، تبدیل به یک مانور تبلیغاتی برای مسئولین شده است

به گزارش عدالتخواهی، جنبش عدالتخواه دانشجویی در آستانه جلسه اتحادیه های دانشجویی با ریاست قوه قضائیه، طی نامه ای خواستار حضور حداکثری رسانه ها برای پوشش خبری و پخش کامل این جلسه شد. متن نامه به قرار زیر است:   جناب آقای صادق آملی لاریجانی رئیس محترم قوه قضائیه سلام علیکم با تشکر از دعوت شما […]

به گزارش عدالتخواهی، جنبش عدالتخواه دانشجویی در آستانه جلسه اتحادیه های دانشجویی با ریاست قوه قضائیه، طی نامه ای خواستار حضور حداکثری رسانه ها برای پوشش خبری و پخش کامل این جلسه شد.

متن نامه به قرار زیر است:

 

جناب آقای صادق آملی لاریجانی

رئیس محترم قوه قضائیه
سلام علیکم

با تشکر از دعوت شما و تشکیل جلسه با اتحادیه های دانشجویی؛ همانطور که مستحضرید بعد از تذکر رهبر انقلاب مبنی بر لزوم حضور مسئولان در دانشگاهها جهت پاسخگویی به مطالبات دانشجویان، چندسالی است شاهد شکل‌گیری جلسات فرمایشی هستیم که صرفا جهت رفع تکلیف در دفاتر خود مسئولین و پشت درهای بسته با عده معدودی از هسته مرکزی اتحادیه های دانشجویی صورت می پذیرد.

برگزاری جلسات اینچنینی علاوه بر اینکه منجر به دور ماندن از شنیدن صدای طیف‌های مختلف فکری می‌شود، همچنین با توجه به عدم پخش کامل جلسه در رسانه‌ها رسما تبدیل به یک ریپرتاژ و مانور تبلیغاتی برای مسئولین شده است.

لذا باتوجه به سابقه جلسه سال گذشته با حضرتعالی از شما درخواست داریم نسبت به اصلاح رویه و فراهم نمودن حضور حداکثری رسانه ها برای پوشش خبری و پخش کامل این جلسه اقدام نمایید.

به امید ظهور عدالت گستر گیتی
جنبش عدالتخواه دانشجویی