وحیدجلیلی در جمع دانشجویان انقلابی دانشگاه تهران

مخالفت، به بهانه ناکارامدیِ کارامدترین حوزه نظام!

به گزارش عدالتخواهی وحید جلیلی در تجمع روز یکشنبه 10دی 1396 دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. وی با اشاره به حضور چپ‌ها در گذشته‌های دور به ریشه اغتشاشات روزهای اخیر پرداخت و بیان کرد: و این پرچم بلند عدالت خواهی و توحیدی است که در برابر امپریالیسم و فئودالیسم  درسراسر جهان خودنمایی میکرد. در روزگاری که ایدئولوژی پوسیده مارکسیسم دست […]

به گزارش عدالتخواهی وحید جلیلی در تجمع روز یکشنبه 10دی 1396 دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. وی با اشاره به حضور چپ‌ها در گذشته‌های دور به ریشه اغتشاشات روزهای اخیر پرداخت و بیان کرد:

و این پرچم بلند عدالت خواهی و توحیدی است که در برابر امپریالیسم و فئودالیسم  درسراسر جهان خودنمایی میکرد. در روزگاری که ایدئولوژی پوسیده مارکسیسم دست از مبارزه برداشت و دست ها را به علامت تسلیم در برابر خلق بالابرد، این آن سید موسوی، حضرت امام روح الله موسوی خمینی(ره) ، پرچم عدالت را درجهان بلند کرد و با ستمگران و با استکبار جهانی، پنجه در پنجه در انداخت و این چالش و این درگیری تا امروز ادامه دارد.

رفقای چپ امروز به میدان آمدند تا از سگ زردی که برادر شغال است دفاع کنند.ما پیرو آن امامیم که شعار انقلابش اسقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود. ما پیرو آن امامیم که شعار انقلابش نه شرقی، نه غربی جمهوری اسلامی بود. برادران ما و خواهران ما  وقتی که از دیوارهای سفارت شیطان بالا میرفتند و دژ آمریکا را در تهران تسخیر میکردند. پیش از این ابهت پوشالی ایدئولوژی مارکسیستی را فرو ریخته بودند و نشان داده بودند که دیگر الحاد وعدالت منهای  توحید چاره‌ی درد بشر نیست. این کمیل خوان ها و نمازشب خوان ها بودند که ابهت امپریالیسم غرب را شکستند و چشمان مبهوت شما نظاره گر بود. فقط در دو ماه گذشته این جمهوری اسلامی ایران است، این قاسم سلیمانی است، این فرزندان معنوی نمازشب خوان خمینی و خامنه ای اند که در مقابل امپریالیسم ایستاده اند.

ماه پیش توفیق شد سفری در سوریه داشته باشم. از لازقیه تا دیرالزور تا حمیمه تا تدمر. درک میکنم زوزه های سرسپردگان امپریالیسم را درخیابان های تهران و میفهمم از کجا ضربه خورده اند، درعرض دوماه پایان داعش، شکست توطئه تجزیه کردستان، شکست توطئه کودتا دریمن، شکست توطئه ی دراختیار گرفتن نخست وزیری لبنان، هرکدام از این ها درچند ده سال اتفاق می افتد اما در عرض کمتر از دوماه این همه پیروزی توسط پرچم بلند جمهوری اسلامی به دست آمده و پوزه استکبار و امپریالیسم را به خاک مالیده است.

دوستان و عزیزان، خواهران و برادران، به هوش باشید آنچه که اینها میگویند دروغ است. اینها میگویند ما با ناکارآمدی مخالفیم و درهمان حال پرچم مخالفت با کارآمدترین حوزه نظام مقدس جمهوری اسلامی را بلند میکنند. امروز تمام جهان اعتراف میکنند که جمهوری اسلامی درحوزه ی منطقه ای باند استراتژیک خودش را تامین کرده وغرب را و آمریکا را و اروپا را و ناتو را به خاک سیاه نشانده است. اینها شعار میدهند نه غزه نه لبنان این نشان این است که شما با ناکارآمدی مشکل دارید؟ نه شما با نقاط قوت نظام مشکل دارید. شما با کارامدی های این نظام مشکل دارید. شما جریان چپ نیستید. از شعارهای شما وهم پالگی هایتان در نقاط مختلف کشور میشود فهمید شما نه جریان چپ که جریان چیپ هستید.

جمهوری اسلامی ایران انقلاب اسلامی ایران، اربابان شما بزرگان شما و پوزه منحوس گرگ ها و کفتارهای اندیشه فروپاشیده و پوسیده مارکسیست و کمونیستی را بارها و بارها به خاک مالیده شما که دیگر یک جریان بی محتوا وبی ریشه هستید باش تا صبح دولتش بدمد که این هنوز از نتایج سحر است خواهید دید چگونه این ملت، ملتی که 220 هزار از بهترین جوانان خودش را فدای این انقلاب و این پرچم مقدس توحیدی کرده شما را از خیابان های این مملکت دینی و فرهنگی و حسینی و علوی جارو خواهد کرد.