اطلاعیه شماره 2 در خصوص نشست سی و هشتم

ثبت نام حضور در سی‌وهشتمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی

38 امین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان نشست «شهید بهشتی» از 16 الی 21 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود. به منظور شرکت در سی و هشتمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی (نشست شهید بهشتی) با در نظر گرفتن نکات و تذکرات زیر فرم ثبت نام را در ادامه تکمیل نمایید.

38 امین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان نشست «شهید بهشتی» از 16 الی 21 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.

به منظور شرکت در سی و هشتمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی (نشست شهید بهشتی) با در نظر گرفتن نکات و تذکرات زیر فرم ثبت نام را در ادامه تکمیل نمایید.

 1. افراد شركت كننده بايد شوراي مركزي و ترجیحا ورودی ها و جذبی های جدید مجموعه باشند، که به تاييد مسئول مجموعه و مسئول نشست برسد.
 2. ثبت نام در نشست آموزشی شهیدبهشتی برای دانشجویان ورودی 96و95 سراسر کشور آزاد می‌باشد و لزوما نیاز نیست که ثبت نام کنندگان عضو یکی از تشکل های جنبش باشند.
 3. توجه داشته باشید این مرحله ثبت نام اولیه می‌باشد و ثبت نام نهایی بعد از گرفتن مصاحبه و آزمون به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
 4. مطالعه جزوات معرفی شده منبع مورد نظر در آزمون و مصاحبه تلفنی است و مطالعه آن جهت حضور در نشست الزامی است.
 5. برای دانشجویانی که اولین بار است در نشست جنبش شرکت می‌کنند، جزواتِ “دین همه دین است”، “جبهه فرهنگی”، “چراغ راه تا صفحه 17” و برای فعالین و شورای مرکزی تشکل‌ها و افرادی که حداقل یکبار در نشست های جنبش عدالتخواه شرکت کرده اند، جزواتِ “تشکیلات اسلامی”، “عارفان مبارزه جو”، گچراغ راه تا صفحه 17” در نظر گرفته شده است. بزرگواران برای حضور در نشست باید به سوالاتی که از جزوات طرح می شوند پاسخگو باشند.
 6. جزوات را از اینجا دانلود کنید.
 7. زمان انجام مصاحبه و آزمون یازدهم الی چهاردهم بهمن ماه است.
 8. نشست از 16 الی 21 بهمن ماه 1396 در تهران برگزار می‌گردد.
 9. کلیه افراد شرکت کننده با عنایت به لزوم رعایت حق الناس و بیت المال ملزم به رعایت قوانین در طول نشست هستند.
 10. فرصت ثبت نام تا تاریخ 12 بهمن 1396 می‌باشد.
 11. تذکر: تكميل فرم براي همه شركت كنندگان اعم از ورودي‌هاي جديد و اعضاي شوراي مركزي تشکل های عضو الزامي است.
 12. نوشته های این فرم تاثیری در دعوت و یا عدم دعوت شما به نشست ندارد و صرفا جهت شناخت و برنامه ریزی بهتر است لذا با حوصله و دقت پاسخ دهید.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا را کلیک کنید.