اطلاعیه شماره 3 در خصوص نشست شهید بهشتی

اطلاعیه شماره 3 سی‌و‌هشتمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی

قابل توجه افراد شرکت کننده در نشست آموزشی شهید بهشتی، پس از آنکه از طریق تماس و ارسال پیامک قطعی شدن حضورشان به اطلاع ایشان رسیده است به نکات زیر توجه فرمایند: 1- افتتاحیه نشست صبح روز 16 بهمن است و افراد تا ساعت 9 صبح خود را به محل برگزرای نشست برسانند. 2- اگر […]

قابل توجه افراد شرکت کننده در نشست آموزشی شهید بهشتی، پس از آنکه از طریق تماس و ارسال پیامک قطعی شدن حضورشان به اطلاع ایشان رسیده است به نکات زیر توجه فرمایند:
1- افتتاحیه نشست صبح روز 16 بهمن است و افراد تا ساعت 9 صبح خود را به محل برگزرای نشست برسانند.
2- اگر روز شانزدهم به تهران می رسید به محل برگزاری نشست بیایید. و در صورتیکه روز قبل نشست یعنی پانزده بهمن به تهران می‌رسید برای اسکان به دفتر مرکزی اتحادیه بیایید. مسیر رسیدن به دفترمرکزی جنبش عدالتخواه :

ترمینال جنوب: مترو سوار شوید به سمت تجریش، در ایستگاه دروازه دولت پیاده شوید و به سمت ارم سبز سوار شوید. ایستگاه فردوسی پیاده شوید. از میدان فردوسی به سمت چهار راه کالج 7دقیقه پیاده روی است و یا تاکسی بگیرید.

ترمینال شرق: سوار بی آرتی شوید و ایستگاه میدان فردوسی پیاده شوید. از میدان فردوسی به سمت چهار راه کالج 7دقیقه پیاده روی است و یا تاکسی بگیرید.

راه آهن: به سمت قائم سوار مترو شوید و ایستگاه تئتاتر شهر پیاده شوید. از آنجا تا چهار راه کالج با تاکسی بیایید. بصورت پیاده 10 دقیقه است.

3- برنامه و جزئیات نشست در افتتاحیه اعلام می‌گردد.
4- مدت زمان برگزاری برنامه ها یک هفته در بازه 16تا21 بهمن ماه است و حضور افراد شرکت کننده در تمامی برنامه ها و کلاس ها الزامی است.
5- به دلیل برودت هوا البسه گرم به همراه داشته باشید.
6- محل برگزاری اردوگاه صاحب الزمان(عج) واقع در شهرک شهید محلاتی تهران است. مسیرهای رسیدن به اردوگاه:

الف) ترمینال جنوب: به سمت تجریش سوار مترو ‌شوید، ایستگاه شهید بهشتی پیاده شوید و سپس
به سمت ایستگاه قائم شوار شده و ایستگاه شهید محلاتی پیاده شوید. سوار تاکسی خطی شده و به میدان ورزش بیایید.
ب) ترمینال شرق: سوار بی آر تی شده و در ایستگاه دروازه دولت پیاده شوید
از ایستگاه مترو دروازه دولت به سمت تجریش سوار شده و در ایستگاه شهید بهشتی پیاده شوید و خط عوض کنید و به سمت قائم سوار شوید. در ایستگاه شهید محلاتی پیاده شوید.سوار تاکسی خطی شده و به میدان ورزش بیایید.
ج) ترمینال غرب (آزادی): سوار مترو به سمت کلاهدوز شوید. ایستگاه تئاتر شهر پیاده شده و به سمت قائم سوار شوید ایستگاه شهید محلاتی پیاده شوید و سوار تاکسی خطی شده و به میدان ورزش بیایید.
د) ترمینال بیهقی: به میدان آرژانتین بروید. سر خیابان بخارست سوار تاکسی شده و به سمت خیابان بهشتی(عباس اباد) تاکسی بگیرید ایستگاه متروی میرزای شیرازی به سمت قائم سوار شده.ایستگاه شهید محلاتی پیاده شوید و سوار تاکسی خطی شده و به میدان ورزش بیایید.
ه) ایستگاه راه آهن: سوار مترو شوید و به سمت قائم و نهایتا در ایستگاه شهید محلاتی پیاده شوید. سوار تاکسی خطی شده و به میدان ورزش بیایید.

ی) فرودگاه: سوار مترو به سمت کلاهدوز شوید. ایستگاه تئاتر شهر پیاده شده و به سمت قائم سوار شوید ایستگاه شهید محلاتی پیاده شوید و سوار تاکسی خطی شده و به میدان ورزش بیایید.

7- جنبش عدالتخواه دانشجویی در قبال هزینه‌ های رفت و آمد به نشست مسئولیتی ندارد.

8- برای اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

برادران :
09396214848
09178825843
خواهران :
09199177641