رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 اردیبهشت 1397 - 18:34
  • کد خبر : ۳۹۰۳۷
  • مشاهده :  1193 بازدید
  • چاپ خبر : فراخوان سراسری به تمامی عدالتخواهان کشور

فراخوان سراسری به تمامی عدالتخواهان کشور

جنبش عدالتخواه دانشجویی از تمامی عدالتخواهان کشور دعوت می‌کند مطالب و سرفصل‌های پیشنهادی خود را جهت تدوین نطق نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در دیدار با رهبر انقلاب ارائه کنند. طبق سنت هرساله، در دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان در ماه مبارک رمضان، نمایندگانی از تشکل‌ها و اتحادیه‌های دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود […]

به گزارش عدالتخواهی؛

جنبش عدالتخواه دانشجویی از تمامی عدالتخواهان کشور دعوت می‌کند مطالب و سرفصل‌های پیشنهادی خود را جهت تدوین نطق نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در دیدار با رهبر انقلاب ارائه کنند.

طبق سنت هرساله، در دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان در ماه مبارک رمضان، نمایندگانی از تشکل‌ها و اتحادیه‌های دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود درباره‌ مسائل مختلف کشور و جامعه‌ی دانشجویی در حضور ایشان می‌پردازند. هر ساله نماینده ای از جنبش عدالتخواه دانشجویی در این دیدار به ارایه نظرات و دیدگاه های خود می پردازد.

به استحضار می‌رساند به موجب آغاز مطالعات و بررسی ها جهت تدوین نطق نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی، از کلیه عدالتخواهان و انقلابیون سراسر کشور درخواست می‌شود مطالب و سرفصل‌های پیشنهادی خود را جهت بررسی به نشانی rasadfa@yahoo.com و یا به تلگرام https://t.me/edalattalab  و یا به شماره ۰۹۱۹۵۳۷۹۸۶۸ ارسال کنند. امید است استفاده از ظرفیت‌های فکری دانشجویان و اساتید سراسر کشور، غنای محتوایی متن این دیدار را افزون سازد.

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=39037

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه