در نامه‌ای به رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مطرح شد:

ویلای لواسان را به فعالیت‌های عام‌المنفعه اختصاص دهید!

پس از پیگیری های صورت گرفته ویلای لواسان از سرلشگر فیروزآبادی گرفته و به ستاد اجرایی فرمان امام بازگردانده شد. به همین جهت جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای به دکتر مخبر، خواستار اختصاص این ویلا به فعالیت های عام المنفعه شد. متن نامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتر مخبر رئیس محترم ستاد […]

پس از پیگیری های صورت گرفته ویلای لواسان از سرلشگر فیروزآبادی گرفته و به ستاد اجرایی فرمان امام بازگردانده شد. به همین جهت جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای به دکتر مخبر، خواستار اختصاص این ویلا به فعالیت های عام المنفعه شد. متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مخبر
رئیس محترم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)
سلام‌علیکم

در خصوص ویلای لواسان که حدود 20 سال در اختیار سرلشکر فیروزآبادی بود، خوشبختانه با عنایت خداوند و پیگیری‌های جوانان و مردم انقلابی و عدالتخواه این ملک در اختیار ستاد قرار گرفت.

ازآنجاکه مطالبه‌ی اصلی ما بازگشت انقلاب به ریل مبارزه با اشرافیت و خدمت به مستضعفین است، در این راستا جنبش عدالتخواه دانشجویی پیشنهاد می‌کند ملک مزبور به‌عنوان یکی از نمادهای اشرافیت، به محلی برای فعالیت‌های عام‌المنفعه تبدیل گردد.

همچنین لازم است شرایطی جهت حضور و بازدید رسانه‌ها از ویلای مذکور مهیا گردد، تا فرصتی جهت شفاف شدن ابهامات طرح‌شده در جریان پیگیری‌ها، برای عموم مهیا شود.

امید است اقدامات جنابعالی موجب عدم تضییع بیت‌المال و مبارزه با اشرافیت گردد.

به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی
جنبش عدالتخواه دانشجویی