رفتن به بالا

تارنمای اطلاع رسانی جنبش عدالتخواه دانشجویی

جمعه - 15 دی 1396   ۶ شوال ۱۴۴۱

نمایشگاه شعارنوشته های مردمی در نماز جمعه تهران

به همت خواهران جنبش عدالتخواه دانشجویی نمایشگاه دست نوشته هایی از شعارهای مردمی در نمازجمعه این هفته، ۱۵دی ماه ۹۶ تهران برگزار شد. محتوای این دست نوشته ها، پاسخگو بودن مسئولین نسبت به حل مشکلات معیشتی مردم و جداکردن خط فتنه‌گران از خط مطالبات بحق مردم بود، که مورد استقبال مردم قرار گفت و در پایان شعارها بین مردم توزیع شد.

 

 

 

 

 

 

دست نوشته بودن خواسته‌های مردم و چیدن آن‌ها روی زمین در محل عبور و مرور نمازگزاران برای مردم بسیار جالب توجه بود. مردم نسبت به این کاغذها و مقواهای معمولی و ارزان که حرف دلشان را مکتوب کرده بود واکنش‌های جالبی داشتند، مردی میانسالی می‌گفت: «خدا خیرتان بدهد خسته شدیم از شعارهای چاپی!!!» و..

حرف‌های مردم نشان می‌دهد بنرهای چاپی مراسمات و افتتاحیه‌ها و کلنگ زنی‌ها و استقبال‌ها و… آن‌ها را خسته کرده است.

«کو گوش شنوا مسئولین فقط حرف میزنند عمل نمیکنند»

مردم میخواهند حرف بزنند، از مشکلاتشان بگویند، از راه‌حل‌ها بگویند، بدون لکنت زبان مطالبه کنند حقوق قانونیشان را، مردم میخواهند بدون واسطه با مسئولین بگویند از وضعیت معیشتی موجود.

 

 از زبان بسیاری از مردم جاری شد: « به عشق آقا آمدیم نه ذوق مسئولین»

 

مردم میخواهند مشکلاتشان را داخل نظام جمهوری اسلامی ایران حل کنند، مردم میخواهند بگویند گله‌مندند. مردم پاسخ میخواهند از مسئولین، مردم از مسئولین اقدام و عمل جدی برای حل مشکلات اقتصادی میخواهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعتقاد و اعتماد عمیق مردم به انقلاب و نظام از نوشتن گزیده‌ای از وصیت‌نامه حضرت امام روی کارتنی پیداست، مردم میخواهند مسئولین به وصیت امام رجوع و عمل کنند.